Sterowniki komfortu

Galileo RMax


Galielo RMax to sterownik komfortu pomieszczeń stosowany w pokojach hotelowych i biurowcach, jako urządzenie autonomiczne lub element systemu BMS. RMax jest produkowany w wersji aplikacyjnej oraz w wersji swobodnie programowanej. Wersja aplikacyjna, służy do sterowania ogrzewania, chłodzenia, oświetlenia oraz rolet. Wersja swobodnie programowana wykonuje dowolne zadania, zgodne ze stworzonym programem działania. RMax współpracuje z panelami dotykowymi TGlass oraz elementami systemu kontroli dostępu Galileo Access AGlass-O i AGlass-R. System komfortu pomieszczenia oparty o sterownik GALILEO RMax, pozwala na integrację wielu systemów automatyki w jednym urządzeniu.

 

Przemyślana koncepcja.
Podczas projektowania RMax wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania sprzętowe sterownika LMax, pozbawione wyświetlacza i klawiszy, aby były w rozsądnej cenie. Procesor ARM, to szybkość i wydajność jak w sterowniku LMax. Przemyślany projekt i komponenty najlepszych firm, gwarantują wiele lat bezawaryjnej pracy. Zintegrowane porty komunikacji BACnet i LBus oraz możliwość zamówienia z dodatkową płytą do komunikacji TCP/IP IP lub WEB Serwerem. Cyfrowa integracja z panelami dotykowymi TGlass i systemem Galileo Access minimalizują czas budowy systemu i jego projektowanie. Poprzez zewnętrzne konwertery, RMax komunikuje się z urządzeniami z komunikacją ModBus, Dali, DSI, DMX, MP-Bus, LMS, Lionet, Bluetooth, Daikin, Mitsubishi Electric. Otwarty system programowania i bezpłatny kompilator pozwalają swobodnie modyfikować i rozbudowywać funkcjonalność systemu bez konieczności udziału producenta. Aplikacja dedykowana umożliwia pracę grupową sterownika w trybie Master lub Slave.

 

Bezpieczeństwo Systemu Room Comfort R5
Przemyślana koncepcja komunikacyjna nie pozwala na wychodzenie magistral poza obszar sterowanego pomieszczenia co zapewniając niespotykane bezpieczeństwo i stabilność systemu. Komunikacja z systemami budynku przez jeden port RS485 (BACnet lub ModBus) pozwala zapewnić nawyższą niezawodność pracy, niezależną od prac serwisowych i awarii w innych częściach budynku. Autonomia Systemu Room Comfort są szczególnie cenione w budynkach hoteli i biurowców, gdzie jego koncepcja gwarantuje możlwiość komercjalizacji i komfortowego użytkowania pomieszczeń, nawet podczas największych perturbacji i remontów.