Sterowniki pomp ciepła

Galileo HP7

Sterownik Galileo HP7 jest dedykowany do współpracy ze sterownikiem CXM pomp ciepła Climate Master lub Lennox. Galileo HP7 współptracuje ściśle z podstawiowym sterownikiem fabrycznym pompy ciepła Climate Master o nazwie CXM. Schematu podłączeń CXM z HP7 przedstawia rysunek poniżej.

Podłączenie HP7 do innych pomp ciepła jest możliwe po wnikliwej analizie zasad działania ich sterowników i HP7.

Sterownik cyfrowy GALILEO HP7 jest przeznaczony do sterowania pompą ciepła, pozwalającą na utrzymanie optymalnego komfortu w klimatyzowanym pomieszczeniu. Wbudowany port USB pozwala na wymianę aplikacji sterownika wg potrzeb. HP7 może komunikować się poprzez port RS485 z systemem BMS, skąd może być zdalnie sterowany. Protokół transmisji, to BACnet lub ModBus, w zależności od wgranej aplikacji

 HP7 przez złącza T1 i T2 pozwala na kontrolę 4 cyfrowych czujników temperatury: nawiewu, zasilania i powrotu wody, wnętrza. Przez port LBus możliwa jest komunikacja z nastawnikami ściannymi EKR oraz TGlass. GALILEO HP7 może współpracować z innymi sterownikami HP7, gdzie może pełnić rolę Master-a lub Slave-a w sieci lokalnej LBus. LBus umożliwia wówczas pracę grupową wielu pomp ciepła w open space i sklepach handlowych. Aplikacja grupowa jest identyczna, jak w przypadku grupowania klimakonwektorów.