BMS Everywhere

System Kontroli Dostępu

Galileo Access to system kontroli dostępu zintegrowany z systemem Galileo WEB BMS oparty o technologie 13,56MHz gotowy na komunikację NFC. Galileo Access może być integrowany z dedykowanymi systemami automatyki budynku: IQHotel, IQOffice, IQMall i IQPark.


Estetyczne czytniki kart ze świecącymi grafikami poprawiają funkcjonalność i czytelność obsługi.

Integracja z system hotelowym IQHotel pozwala na cyfrowe przekazywanie zajętości pokoju oraz zmianę trybu pracy pokoju podczas obsługi przez Room Service lub Serwis techniczny.

Kontrola przemieszczania personelu pozwala ocenić czas ich pracy i zwieksza bezpieczeństwo.


Integracja z system parkingowym IQPark pozwala na bezobsługowe korzystanie z parkingu osobom upoważnionym do wjazdu w wyznaczonych dla poszczególnych użytkowników godzinach.


Integracja z system IQOffice pozwala automatyczne kontrolowanie zajętości obszarów budynku (pięter i biur) i na tej podstawie ich automatyczne przełączanie w tryb komfort lub eko. System umożliwia również kontrolę czasu pracy i stan obecności pracowników w firmie.


Integracja z systemem IQMall pozwala na monitoring czasu pracy oraz przemieszcania się obsługi po wielkich budynkach.


Integracja z systemem Galileo WEB BMS pozwala w przejrzysty sposób zarządzać obsługą kontroli dostępu oraz umożliwia wsparcie systemu przez internet.


Czytniki kart RFID, programatory, oraz sterowniki sekcyjne z kodowaną komunikacją zapewniają pełne bezpieczeństwo dostępowe oraz kontrolę zajętości pomieszczeń i przemieszczania się osób.